Únor 2010

Omg.....

27. února 2010 v 9:58 | Jana.K.225Inuzuka |  ♥Blbosti♥
Omg...toto jsou moje "výtvory"....Ten Sasuke je prase...
♥NaruHina♥

21. února 2010 v 11:21 ♥Blbosti♥

Hezký že?:-D

SAKURA x Sasuke xD

20. února 2010 v 16:06 ♥Blbosti♥
xDDD (bože...jak trapný)...
Pokemon postavy

17. února 2010 v 15:10 ♥Pokemon postavy♥
Ash Ketchum
Hlavní hrdina seriálu se v originálu jmenuje Satoshi. Je mu 11 let a většinu svého dosavadního života prožil v Oblázkovém městě (Pallet Town). Nyní je ovšem na cestě za splněním životního snu - stát se nejlepším trenérem pokémonů na světě. Cesta to bude nepochybně velmi, velmi dlouhá - pokud seriál sledujete, určitě jste si také všimli, že Ash v chytání pokémonů zrovna nevyniká. I přesto, že dohromady nevlastnil více než přibližně 20

pokémonů, je Ash nadán úžasnou sebedůvěrou ve své trenérské schopnosti. Pevná vůle, přesvědčení o vlastní jedinečnosti, a neuvěřitelná dávka štěstí - to jsou hlavní důvody, proč Ash postupuje příběhem kupředu většinou vítězně.Obrazek

Ash má rád Misty, Brocka, odznaky Pokémonové ligy, a také většinu pokémonů, především svého Pikachu. Naopak nesnáší Misty (někdy), Rakeťáky a nespravedlnost v jakékoliv formě. Svou kšiltovku odkládá jen vyjímečně, zejména ve chvílích, kdy nechává vyniknout své poněkud podivné bujné kštici. Ale buďme spravedliví - proti vlasům Jesie a Jamese jsou jeho vlasy ještě naprosto tuctové... :-) Také velmi rád jí, což je z nějakého důvodu společný koníček mnoha lidských postav v Pokémonu.


V jeho životě do chvíle, než se stal trenérem Pokémonů, se nestalo nic, co by pro účely životopisu bylo hodné zaznamenání. V Oblázkovém městě žil sám se svou matkou a otcem (který se ale v seriálu nikdy neobjevuje). Z dob jeho dětství také zřejmě pochází nepřátelství se sousedovic klukem Gary Oakem, který se později stává jejím hlavním rivalem.

Pokémoni, které vlastní, vlastnil, nebo bude vlastnit: pikachu, Bulbasaur, Squirtle, Charizard, Snorlax, Kingler, Muk, velké stádo Taurosů, Cyndaquil, Primeape, Butterfree, Totodile, Lapras, Pidgeotto, Fearow, Oddish, Beedrill, Aipom a další ve světě Hoen a Shinoh. Nic moc, že? Ash má ke svým pokémonům zvláštní vztah, a až podivně často se mu stává, že nějakého ze svých nemnoha Pokémonů pustí - takhle přišel třeba o Butterfree, Charizarda, Hauntera a Squirtla! Je to důsledkem Ashova přesvědčení, že trenér musí být svým pokémonům především přítelem.
Misty Waterflower
Je jí, stejně jako Ashovi, 11 let, pochází z Blankytného města (Cerulean City), a v originále ji japonské děti znají jako Kasumi. Je čtvrtou sestrou se "Senzačních sester akvabel", trenérek na vodním stadionu v Blankytném městě. Jako nejmladší (a upřímě-nejošklivější) sestra už nechtěla dál snášet pošklebování a přehlížení ze strany svých starších sourozenců (sestry se jmenují Lily, Violet a Daisy), a tak se vydala do světa. Shodou okolností se setkala s Ashem, a po destrukci jejího kola se k němu připojila - ikdyž dnes už je původní důvod jejich
společné cesty, náhrada zničeného kola, zapomenout tak dokonale, že ani sama Misty ho Ashovi ve chvílích četných hádek nepřipomíná.

Nejraději má vodní Pokémony a také všechny roztomilé Pokémony obecně - zejména svého Togepiho. Nesnáší pokémonní brouky, a často také Ashe a Brocka, většinou ovšem jenom po tu krátkou chvíli, kdy se jim podaří vytočit ji nějakou dobře mířenou poznámkou. A vytočit Misty není vůbec nic těžkého, startuje na první našlápnutí. Především po narážkách na její vzhled. Stejně tak dobře ji dokáže rozpálit její poněkud svéhlavý Pokémon Psyduck.Obrazek


Pokémoni: Togepi, Poliwag, Starmie, Staryu, Horsea, Psyduck, Goldeen, Dewgong, Magikarp, Garyados, Lapras. Jiné než vodní Pokémony ani nechytá, ale o vodního Pokémona je ochotna se s Ashem třeba poprat.
Brock
Trenér stadionu v Cínovém městě (Pewter City) Brock (v Japonsku známý jako Takeshi) se k Ashovi připojil v pátém díle seriálu. Je mu 14 let a pochází z velmi početné rodiny. Jeho matka zemřela a otec se vydal na pochybnou dráhu trenéra Pokémonů, a tak se Brock dlouho musel starat o svých pět mladších sourozenců. Je obdivuhodné, že při tom stihl udělat kariéru jako trenér stadionu v Cínovém městě.

K jeho zálibám patří trochu neobvykle různé domácí práce, zejména vaření - zřejmě pozůstatek smutných časů, kdy se staral sám o celý dům a všechny svoje sourozence. Ze svého batohu dokáže ve chvilce vykouzlit neuvěřitelné množství vybavení, a vystrojit s ním impozantní hostinu pro své přátele. Kvůli své zálibě v domácích pracích (a možná i kvůli zálibě v opačném pohlaví) se nakonec od družiny oddělí a zůstane s profesorkou Ivyovou jako její pomocník. I když ne nadlouho...

Obrazek

Největším Brockovým problémem jsou totiž dívky. Žádná není tak ošklivá, aby ho zcela neokouzlila - snad s vyjímkou Misty. Jakmile se nějaká dívka objeví nadohled, s klidným a uvážlivým Brockem se začnou dít podivné věci. Krom změn v obličeji (barva i tvar) ho většinou postihne ztráta schopnosti mluvit a rozumě uvažovat. Není proto divu, že je vždy dívkou rázně odmítnut - od policistky Jenny, přes zdravotní sestru Joy, až po skoro každou trenérku či epizodní postavu, kterou družina na cestě potká.


Brock se specializuje na kamenné Pokémony - k jeho oblíbeným patří zejména Onix a Geodude. Jeho cílem ovšem není stát se nejlepším trenérem, Brock chce být nejlepším chovatelem Pokémonů! Proto toho o nich ví opravdu hodně, obzvláště v porovnání s Ashem, který musí neustále hledat informace v Pokédexu.
Tracey Sketcher
Když se Brock rozhodne zůstat s profesorkou Ivyovou, připojí se k Ashovi jiný 14 letý chlapec - Tracey (v japonské verzi Kenji) z ostrova Tangelo. V mnoha ohledech Brocka připomíná. Nijak netouží po kariéře slavného trenéra, sám se považuje především za pozorovatele Pokémonů. Co to znamená? Tracey pokémony nechytá - on je jen rád pozoruje v jejich přirozeném prostředí, kreslí si je, studuje je a snaží se je co nejvíce poznat. A jeho znalostí o Pokémonech jsou opravdu jsou opravdu značné. Jeho největším vzorem je profesor Oak, a k Ashovi se připojil jen proto, aby se k němu dostal, a mohl se stát profesorovým asistentem. Obrazek


Tracey v mnohém Brocka, kterého načas v družině nahradil, připomíná. Krom starostlivosti o každého zraněného Pokémona jsou to zejména podivné změny v chování při setkání s nějakou dívkou. Nejde ale do takových extrémů, jako Brock, a protože na dívky dokáže i zapůsobit pomocí svého malířského umu, není ani tak neúspěšný.


Přestože se Tracey chytání Pokémonů nevěnuje, několik jich přece jen má. V jeho pokéballech se postupně ocitnou Venonat, Marill a Scyther.
Záporné postavy
Team Rocket aneb rakeťáci
Jessie
Jessie, v japonsku známá jako Musashi, je tou částí nejznámější dvojice Rakeťáků, která určuje, co bude dělat, jak se to bude dělat, a kdo může za to, že se to zase nepovedlo. Je jí 17 let. Občas ovšem svou roli víceméně nedobrovolné předává velkohubému Meowthovi. Vyrůstala v chudých poměrech, vychovávaná jen svou matkou. Mimochodem - i ta pracovala už kdysi dávno pro rakeťáky, tekdy ještě Giovanyho matkou vystupující pod jménem Madame Boss. Jablko tedy nepadá daleko od stromu. A to i přes veškerou snahu - matka dokonce Jessie zaplatila studium na prestižní snobské Pokémonové Akademii, aby "z ní něco bylo". Když Jessie společně s Jamesem vyhodili od zkoušek, odešla do pouličního Bike Bridge gangu, a nakonec stejně skončila u rakeťáků.

Obrazek

Jessie má stejně modré oči, a červené vlasy neuvěřitelného střihu a objemu. Ráda se hezky obléká. !Jsem snad jedinným členem týmu, který si myslí, že nadvláda nad světem je důležitější než svačina?!", ptá se Jessie v jedné z epizod. Odpověď je - ano. Pro Jamese a Meowtha je opravdu často jídlo příliš velkým lákadlem. To Jessie rozptyluje jiná drobnost - když je narušená její dokonalá (jak se sama domnívá) krása. Pak se jí zmocňuje zuřivost skoro stejná, jako když James odpoví nevhodně na některý z jejích častých dotazů. Prchlivá povaha dívčích postav v seriálu je prostě vlastní hodným (Misty), i zlým.


Hlavním cílem dvojice rakeťáků e chytit Ashova Pikachu. Kromě toho ovšem mají i vlastní, neméně ambiciozní plány - Jessie by například chtěla být hodně, hodně, hodně bohatá. Dokonce ještě víc než James, protože narozdíl od něj pochází z chudé rodiny, a tak si života v přepychu nikdy neužila. Myslím, že neprozradím mnoho když vám povím, že ani neužije. :-)


Jejich hlavním Pokémonem je Ekans, kterého dostala k narozeninám. Postupně se vyvinul v Arboka. Jessie vůbec není tak špatná trenérka, jak by se mohlo zdát z výsledků, a ani Arbok není tak špatný Pokémonn - několikrát dokáže zvítězit i proti velké přesile. Většinou musí bojovat sám, protože stejně jako James, ani Jessie nemá Pokémonů na výběr. Chvíli měla užitečného Lickitunga, ale hloupě ho vyměnila za Wobbuffeta. Ten sice není moc silný, ale zato je rozromilý, neustále se dere bez vyzvání z Pokéballu, dožaduje se účasti na rakeťácích akcích.
James
James v Japonsku známý jako Miko, je "tím druhým", který se většinou jen veze ve vleku Jessiiných nápadů. Podle oficiální Nintendo stránky je mu 12, což ovšem jeho fanynky přivádí k zuřivosti - jak by mu mohlo být 12, když Jessie už je 17? Raději tedy předpokládám, že Nintendo má na webu překlep, a i James už se pomalu blíží konci teenagerovských let. James pochází z bohaté, vážené rodiny. V dětství byl spořádaným chlapcem, který chodil do školy, dobře se učil, rád sportoval, především plaval. Ale pak ho rodiče, jak bylo tehdy zvykem, v ranném věku zasnoubili s dívkou. Byla to ale protiva, která mu od samého začátku říkala co dělat, a co ne - no doveďte si představit, jak to Jamese muselo štvát. Raději v zoufalství utekl z domu. James, ještě jako hodné dítě svých rodičů, byl žákem Pokémonové Akademie. Tam se také poznal s Jessie. A tam také společně při zkouškách dosáhli nejhoršího výsledku v dějinách Akademie a byli vyhozeni. Po nějakou dobu pak byl James součástí pouličního gangu Bike Bridge, kde byl znám j ako malý Jim, ale nakonec se spolu s Jessie připojili k rakeťákům.
Pro Jamese jsou charakteristické modré vlasy a zelené oči. Vždy má po ruce nějakou růži, ke které čichá - růže má symbolizovat jeho romantickou a citlivou duši. Jinak ale trpí alergií na pyl, takže se rostlinám vyhýbá. Miluje jídlo - záliba, kterou sdílí s kočičím Pokémonem Meowthem. Kolik už jenom vychytralých plánů na polapení Pikachu ztroskotalo proto, že se nechal rozptýlit jídlem!

Obrazek

Ve dvojici s Jessie je považován za toho "hodnějšího" (pokud se lze tak o někom z rakeťákům vyjádřit), vzpoměňte třeba na jeho památkový výrok "Jsme zlí, ale nejsme bezcitní!". Další z jeho typických vlastností je mírná natvrdlost, která vede k tomu, že se nechá až směšně snadno napálit. Například na lodi ST.Anne naletí prodavači zlatých Magikarpů, a jednoho si koupí. Jen šťastnou shodou náhod se mu později tento jinak bezcenný Pokémon hodí (protože je to jedinný vodní, kterého rakeťáci mají). Téměř v každé epizodě seriálu je právě James tím nešťastníkem, který utrží nejvíce šrámů z nepovedených rakeťáckých plánů na polapení Pikachu. Nelze mu ale krom výtvarnosti a nezdolnému optimismu upřít notnou dávkou odolnosti - to co on, to by přežil málokdo jiný. Jamesovým oblíbeným Pokémonem je Koffing, který se mu v 31. epizodě vyvine na Weezinga. Přesněji řečeno - je to jeho jediný Pokémon, neboť Rakeťáci obecně nemají při chytání Pokémonů moc štěstí. Ani těch vzácných jako Pikachu, ani žádných jiných. Pravda, James má ještě Weepinbella, uloženého v Pokémonní školce, a dokonce se tam vyvinul ve Victreebela. K Jamesovi se ale moc nehlásí, natož aby s ním cestoval v Pokémnallu. A nakonec je tu vůbec první Pokémon, kterého James dostal - Growlithe. Ten ho zachránil od svatby s neodbytnou snoubenkou a James ho ponechal v domě svých rodičů coby hlídajícího psa. Takže podtrženo sečteno - Koffing, jenom Koffing. Není divu, že James moc často v soubojích nevyhrává.
Meowth
Meowth (čti Mňau) je Pokémon. Ale nikoliv Pokémon obyčejný - jako jeden z mála mluvíjak řečí pokémonů, tak řečí lidí. A mluví často a rád. Především o sobě. Jeho pánem je samotný vůdce rakeťáků, Giovanni, ovšem v Pokéballu Meowth nezůstává. Doprovází vždy dvojici James a Jessie a je sám o sobě trenérem. Samostatně se rozhoduje, co a kdy udělá, a často také, co a kdy udělají Jessie a James. Giovany si místo něj jako mazlíčka pořídil Persiana, který sice nemluví, ale zato je roztomilý a přítulný. To ovšem Meowth nese dosti nelibě, a od té doby nesnáší všechny Pesany.
Charakteristické risy - je otravný, upovídaný, nafoukaný, ale zároveň dost odvážný a chytrý. Občas všechny kolem překvapízáchvatem dobrosrdečnosti. Mnoho plánů na polapení Pikachu pochází z jeho hlavy. Jsou sice všechny neúspěšné, ale některé vypadají teoreticky velice nadějně. Sám se tituluje jako "nejlepší kočka na světě".
Obrazek
Pozor, teď se dozvíte odpověď na to, co vám určitě už dávno vrtalo hlavou - jaktože Meowth umí mluvit? Nejsou v tom žádné čáry. Meowth se naučil chodit, mluvit a dokonce číst a psát v mládí za svého pobytu v Hollywoodu. Tam potkal kránou Meowth slečnu Meowsie, a tohle všecko se sám naučil jen proto, aby na i udělal dojem. Jelikož ovšem v Hollywoodu nebyl jako herec, ale jako kočka-bezdomovec, příliš to nezabralo. Ale to, co se naučil, už se vrátit nedalo, a tak se Meowth stal napůl Pokémonem, napůl člověkem, a nakonec skončil tam, kde většinou zkrachovalé existence končí - u rakeťáků. Občas sám neví, čím je víc, vzpomeňte třeba, jak chtěl v jedné epizodě sám mít svého Pokémona, a až dojemně se staral o Togepiho. Možná je proto pro něj nakonec dobře, že je u rakeťáků, protože Jessie a James v něm vidí svého kamaráda a chovají se k němu jako ke skutečnému člověku...
Giovany
Nejvyšší velitel rakeťáků (i když to o něm skoro nikdo neví). Kromě toho je trenérem na stadionu ve Viridian City. Je zákonně zlý, ovšem takovým tím Obrazekdecentně mafiánským způsobem, což je ostatně cůvod, proč nikdy nezíská to, co chce - Ashova Pikachu. Celá trojice James, Jessie a Meowth se ho bojí, ale Giovany má pro tyhle tři ve skutečnosti
slabost. Jak jinak by jim mohl jako šéf tolerovat tu dlouhou řadu neúspěchů? O jeho minulosti není takřka nic známo, v seriálu dokonce dlouho neuvidíte ani jeho tvář, ovšem pokud jste viděli první film, užili jste si jeho drsných rysů dosyta. Není ani jasné, jaké on sám má Pokémony - krom Persiana, který se mu vždy povaluje u nohou.
Butch & Cassidy
Většina Rakeťáků, pověřených samostatnými úkoly, se vyskytuje ve dvojici chlapec a dívka. Takovou dvojici jsou krom Jessie a Jamese třeba Butch a ObrazekCassidy. Zdánlivě vypadají chytřejší a schopnější, ovšem se svými ubohými Pokémony - Raticate a Drowze - toho moc
předvést nedokáží. A když náhodou
vymyslí opravdu dobrý plán, překazí jim ho nechtic Jessie a James. Při každém střetu tahají ta kratší provaz. Butch a Cassidy narozdíl od Jessie a Jamese neprchají pouze za scény, ale nastupují do vězení, a zřejmě na hodně dlouho. Není tedy divu, že se tyhle dvě dvojice navzájem velice nesnášejí. Obzvláště holky: Jessie a Cassidy.
Mondo
Napadlo vás někdy, kde vlastně Rakeťáci berou tu spoustu úžasných technických vynálezů, Megicarp ponorkou počínaje a vzducholodí konče? A jak je dokáží tak rychle opravovat, když je jejich technika při pokusech chytit Pikachu znovu a znovu ničena do posledního šroubku? Mezi Rakeťáky je jeden šikovný mechanik - Mondo. Stojí doslova a dopísmene v pozadí všeho dění, a na obrazovce ho nikdy neuvidíte. Krom konstrukce nových šílených přístrojů a opravování těch zničených, je jeho hlavní zábavou flirtování s Jessie trénování svých Pokémonů (Ditto a Tauros), a mazlení se s Meowthem, kteréko zbožňuje ještě o něco víc než Jessie...
Rakeťáci
už
zase
mizí
ze
scény!


zdroj:TADY

Postavy z Naruta

17. února 2010 v 15:04 ♥Naruto postavy♥
Naruto Uzumaki

Hlavní postava celého příběhu. Před několika lety byl na ochranu vesnice Konoha do jeho těla uvězněn liščí démon. Naruto užívá sil démona k přemožení nepřátel. V dětství se jej všichni stranili kvůli démonu, jenž pobil mnoho vesničanů.
Sám se chová poněkud ztřeštěně, co se týká děvčat. Nicméně pro ochranu svých přátel je ochoten obětovat sám sebe.
Sakura Haruno

Třetí členka Narutova týmu. Její zájem se točí převážně okolo Sasukeho, který si jí ovšem nevšímá. Za svou rivalku považuje Yamanaku Ino. Nepříliš dobře ovladá boj zblízka, její hlavní předností je dokonalé ovládání své chakry a kouzel.
Sasuke Uchiha

Sasuke je posledním členem rodu Uchiha, který byl vyvražděn jeho bratrem Itachim. Sasuke odpřisáhl, že se mu za to pomstí a pomsta je také jediná věc, pro kterou žije. Původně měl mimo pomstu i druhý cíl a to obnovit svůj klan, toto však později odsouvá do pozadí a je ochoten pro pomstu (tzn. vraždu svého bratra) obětovat cokoli - OPRAVDU COKOLI. Po zkoušce se stává členem týmu 7. Jakožto člen Uchiha klanu má sharingan. Sharingan je schopnost jež umožňuje zkopírovat jutsu či pohyby protivníka a poté je použít jako své vlastní. Také dokáže vidět pohyby protivníka dříve než je použije atd.
Kakashi Hatake

Jounin, který se stará o tým složený z Naruta, Sasukeho a Sakury. Kromě Sasukeho je to jediný ninja ve vesnici, který disponuje Sharinganem. Není členem Uchiha klanu, svůj Sharingan získal chirurgicky. Bývá nazýván "kopírující ninja", protože nakopíroval již přes tisíc technik.
Asuma Sarutobi

Učitel s věčně zapálenou cigaretou. Nemá žádné zvláštní nutkání se srovnávat s Gaiem či Kakashim, prostě pohodář. Vede skupinu o složení Ino, Shikamaru a Choji.
Ebisu

Jounin, učitel Hokageho vnuka. Chová se poněkud ztřeštěně a je pyšný na své schopnosti učitele, přestože nejsou nijak přesvědčivé. Naruto jej nazval "skrytým úchylem".
Gaara z pouště

Jeho osud je podobný Narutovu, díky démonovi se jej v dětství všichni stranili a nenáviděli ho. Neměl ovšem takové štěstí jako Naruto, zatvrdil se vůči ostatním a jako jediný smysl své existence považuje zabíjení. Jeho specializací je ovládání písku.


Hinata Hyuuga

Patří do hlavní rodové linie klanu Hyuuga. Uzavřená a plachá dívka, která nerada bojuje, na druhou stranu se ovšem snaží se změnit. Ovládá Byakugan, stejně jako Neji, ovšem ne na takové úrovni. Vypadá to, že se jí líbí Naruto.

Choji Akimichi

Je milovníkem jídla a jakékoliv narážky na jeho tloušťku jsou tabu. Jeho nejoblíbenějším jídlem je Korejské barbeque. Od dětství se kamarádí se Shikamaru. Patří do Akimichi klanu, kteří mají techniky na zvětšení velikosti lidského těla.
Ino Yamanaka

Patří do klanu Yamanaka, jež je známý technikou manipulace mysli. Vypomáhá v jejich obchodě s květinami. Je rivalkou, ale zároveň kamarádkou z dětství Sakury. Svoje přátelství pozastavily, když začaly soupeřit o přízeň Sasukeho Uchihy. Ino si velmi zakládá na svém vzhledu a je velmi prostořeká.

Itachi Uchiha

Sasukeho starší bratr, spolu s ním je poslední z klanu Uchiha, který byl považován za nejmocnější klan v Konoze. Itachi je shinobi, který vyvraždil celý svůj klan až na Sasukeho, kterému sdělil, že je příliš slabý než aby si s ním špinil ruce. Byl to jeden z nejnadanějších členů klanu v celé jeho historii, v osmi letech odmaturoval z akademie, v deseti se stal chuuninem a ve třinácti byl zvolen kapitánem ANBU. Také byl druhý, kterému se povedlo dosáhnout Mangekyou shariganu, díky kterému je schopen vytvářet ty nějděsivější iluze.

Jiraiya

Jeden ze tří legendárních Sanninů, které vyučoval Sandaime ("Třetí"). Je jedním z velmi mocných ninjů a mezi jeho schopnosti patří vyvolat žáby, ovšem mezi jeho nejsilnější zájmy patří špehování děvčat. Je to také současný Narutův učitel.

Kankuro

Fialově pomalovaný " loutkař " - užívá loutky jako zbraně. Gaarův starší bratr, který se ovšem sám děsí jeho temné stránky.


Kiba Inuzuka

Je cítit jako pes, zjevem připomíná psa a občas se i jako pes chová.Shinobi z Listové vesnice, velmi nadaný ale drzý, divoký a s velmi soutěživou povahou. Je velmi podobný Narutovi. Jeho nejlepším přítelem a pomocníkem v boji je jeho pes Akamaru, za kterého by položil i život, kterému on sám rozumí, a který jej všude doprovází. Jako jeho vlastní techniku můžeme považovat právě Akamaru, který bojuje po jeho boku. Možná na to nevypadají, ale oba jsou velmi silní. Kiba patří k Inuzuka klanu, který se zabývá chovem a výcvikem Ninja psů.Konohamaru

Student z Akademie, který se stejně jako Naruto, snaží stát nejmocnějším Hokagem. Potom, co se Konohamaru neúspěšně snaží bojovat se Třetím, následuje Naruta a jmenuje ho svým "šéfem". Jediné, čemu se však od něj naučí, je jistá perverzní technika. Jeho pravým učitelem je Ebisu, který prohlašuje, že díky jeho učení se může stát Hokagem rychleji, avšak Konohamaru mu zopakuje Narutova slova: "Neexistuje žádná rychlejší cesta."


Yuuhi Kurenai

Nejnovější Jounin, mezi její přednosti patří hlavně kouzla. Vyučuje skupinu o složení Shino, Kiba a Hinata.


Maito Gai

Věčný Kakashiho rival, neustále spolu soutěží. Gai se specializuje na boj zblízka. Je to jeden z nejsilnějších Jouninů v celé vesnici. Dohlíží na výcvik dalšího týmu - složení: Lee, Neji a Tenten.


Neji Hyuuga

Je bratranec Hinaty. Je mnohem silnější a talentovanější, ale nemůže se stát hlavou klanu, protože pochází z vedlejší rodiny. Na čele má prokletou pečeť, pomocí které si hlavní rodina zajišťuje poslušnost členů vedlejší rodiny a zaroveň tak pečetí schopnost Byakugan, aby nepadla do ruky někomu jinému v případě smrti vlastníka. Neji má stejně jako ostatní členové klanu Byakugan ("Bílé oko"), který mu umožňuje např. vidět skrz předměty a na velkou vzdálenost, mít zorné pole téměř 360 stupňů apod. Je to jeden z nejtalentovanějších Geninů v Narutově věku (ale na Naruta nemá,během závěrečné zkoušky Chuuninů je jím poražen). Po porážce s Narutem začne jinak myslet a otec Hinaty s ním začne trénovat i přesto že nepatří do hlavní rodiny.


Rock Lee

Mladý ninja z Listové, jehož specialitou je boj na blízko - taijutsu. Jako ninja je znám svou tvrdou prací. Označuje sám sebe jako génius tvrdé práce. Označení génius mají v Narutovi ninjové, kteří mají dar být skvělým ninjou od narození. Lee však není schopen používat žádná ninjutsu ani genjutsu (iluze), nicméně svůj sen stát se perfektním ninjou naplňuje neuvěřitelně tvrdou prací. Jako Genin se dostal do týmu 9 spolu s Tenten a Hyuugou Neji pod vedením ninji Maito Gai. Lee a Gai jsou jako otec a syn, což ukazuje také jejich stejný obličej, vlasy, oblečení. Lee jako postava je unikátní svojí formální japonštinou a úctou v jednání s ostatními. Zamiloval se do Sakury z týmu 7, která ovšem stejné city k němu nechová, naopak, z počátku se Leeho děsí protože je pro ní příliš "originální" vzhledem (zejména huňatým obočím). I když nevyniká v ninjutsu ani genjutsu díky svému tvrdému tréningu je velmi dobrý v Taijutsu, proto je nebezpečný soupeř pro každého. Z hospody,kterou celou rozmlátil,protože si spletl alkohol se svojim pitím, ho museli vyvést Gai i Neji. Po požití jediné kapky alkoholu se dostal do opileckého šílenství. Lee je přirozený uživatel Suikenu (Opilecká pěst).


Orochimaru

Orochimaru je jeden z legendárních sanninů z Konohy. Jeho žízeň po znalostech zakázaných technik ho donutila uprchnout z vesnice. Poté se stěhoval z jednoho těla do druhého za použití techniky, která přenese jeho duši do jiného těla. Takhle si získal nesmrtelnost. Jeho příští obětí má být Uchiha Sasuke.


Saidame Sarutobi ("Třetí")

Hokage - nejmocnějši ninja, který vede vesnici Konohu, přestože je již velmi starý, stále je dostatečně silný. Jako jeden z mála od začátku v Naruta věří a nepřenáší Kyuubiho (devítiocasý liščí démon) vinu na něj samotného.


Shino Aburame

Patří do klanu používající hmyz, ukrytý v jejich těle, jako zbraň. Je jimi přímo posedlý, přirovnává k nim věci.Tito brouci požírají soupeřovu chakru, a znemožní mu tak bojovat. Je introvert a svým chováním lidi znervózňuje, hlavně Naruta. Nosí pořád brýle a nikdy se neusměje.

Shikamaru Nara

Je genius (IQ přes 200 bodů), ale nesmírně líný - všechny testy na Akademii prospal. Vše je pro něj otrava( jap. mendokusei ). Jeho nejoblíbenější činností je pozorování mraků, spaní a hraní deskové hry Shogi (japonské šachy) a Go. I přes jeho zbabělé chvilky je výborným strategem a pokud to situace vyžaduje, je velmi schopným bojovníkem. Jeho technikou je ovládnutí stínů svých soupeřů buď k jejich chycení či manipulování. Spolu s Ino a Chouji tvoří bojovou pozici "Ino-Shika-Cho". Jeho nejoblíbenější věty: "To je vopruz/votrava" "Já mám hlad" "Táto,jak sis mohl vzít tak hroznou ženskou?" "Chuuninská zkouška je těžká?Tak to je ještě větší votrava." "Proč zrovna já jsem ten jediný, který musí bojovat s holkou? Nebaví mě to, je to vopruz - vzdávám se!!!"


Shizune

Studentka a přítelkyně páté Hokage, Tsunade. Shizune je velmi nepokojná a pokaždé, když přibyde Tsunade nějaký dluh, její starosti vyplynou na povrch. Je to velmi věrná pomocnice s těmi nejlepšími úmysly. Občas dostává od Tsunade nějaké mise, obvykle však tráví většinu svého času v kanceláři páté Hokage.zdroj:ZDE